تلفن تماس :09104883831- 09107199208

ایمیل : info@tmlan.ir

لیست زیر را بخوانید و مطمئن هستیم که نکات مفیدی را برای بهبود زبان انگلیسی خود پیدا خواهید کرد!

از اشتباه کردن نترس. اعتماد به نفس داشته باش. مردم فقط وقتی می شنوند که شما اشتباه  مرتکب می شوید می توانند اصلاح کنند.

خودت را با انگلیسی محاصره کن. خود را در یک محیط انگلیسی زبان قرار بده که می توانی منفعلانه آن را یاد بگیری. بهترین راه برای یادگیری صحبت کردن است.

هر روز تمرین کنید. خودتان را به عنوان یک برنامه مطالعاتی تنظیم کنید. تصمیم بگیرید که هفته ای چه وقت را برای مطالعه اختصاص دهید و به آن پایبند باشید. یک روال مشخص ایجاد کنید.

برنامه مطالعاتی خود را به خانواده و دوستانتان بگویید. آنها را وادار کنید تا شما را به مطالعه سوق دهند و همچنین اجازه ندهید که حرف شما را قطع کنند.

4 مهارت اصلی را تمرین کنید : ریدینگ ، رایتینگ، اسپیکینگ و لسنینگ. برای پیشرفت شما باید روی همه آنها کار کنید.

یک دفترچه از کلمات جدیدی که یاد می گیرید را نگه دارید. از آنها در جملات استفاده کنید و سعی کنید هنگام صحبت حداقل 3 بار آنها را بگویید.

حداقل روزی یکبار یک درس انجام دهید.

به خاطر سپردن لیست ها یکی از متداول ترین روش های یادگیری واژگان برای یک آزمون است. این فقط یک تمرین خوب برای مطالعه کوتاه مدت است زیرا شما اغلب اطلاعاتی که برای آزمون آموخته اید را حفظ نمی کنید.

از وقت قراردادی خود استفاده کنید. اگر فرد صبحگاهی نیستید ، بعد از ظهر مطالعه کنید.

اگر سعی کنید یک جمله مثالی را با استفاده از آن کلمه و نه کلمه به خودی خود به خاطر بسپارید ، کلمات آسان تری برای یادآوری پیدا خواهید کرد.

برای شرکت در یک آزمون برنامه ریزی کنید. خواهید فهمید که وقتی بخواهید برای کاری مطالعه کنید بیشتر کار می کنید.

با گفتن این جمله ، بهتر است فقط برای شرکت در یک آزمون درس نخوانید. به تصویر بزرگتری فکر کنید. وقتی تسلط کافی به زبان انگلیسی دارید چه کاری می توانید انجام دهید؟ کیفیت زندگی شما چگونه بهبود می یابد؟

به خودتان یک هدف بلند مدت بدهید. روی کار در جهت آن تمرکز کنید.

به خود اهداف کوتاه مدت نیز بدهید و در رسیدن به هرکدام به خود پاداش دهید.

فضایی را ایجاد کنید که می خواهید در آن یاد بگیرید ، نه به این دلیل که مجبورید. هنگامی که یاد می گیرید بیشتر یاد خواهید گرفت زیرا می خواهید.

بدانید چه چیزی برای شما بهتر است. به این فکر کنید که چه روش هایی در گذشته برای شما موفقیت آمیز بوده اند و آنها را دنبال کنید.

نحوه یادگیری خود را بفهمید. این می تواند با حفظ کردن ، خواندن ، صحبت کردن ، جمع بندی یا روش های دیگر باشد. بفهمید که چگونه بهتر مطالعه می کنید. خودتان یا در کنار یک گروه می تواند در یک مکان ساکت باشد.

کمک بگیر! اگر چیزی را نمی فهمید ، باید از کسی بپرسید. از معلم ، همکلاسی ها یا دوستان خود کمک بخواهید.

مرور و مرور و مرور! اطمینان حاصل کنید که وقت خود را برای مرور مواردی که در گذشته مطالعه کرده اید اختصاص دهید.

ایده ای خوبی نیست که هربار بیش از 30 دقیقه به تنهایی مطالعه کنید. مرتب استراحت کنید ، مقداری هوای تازه بگیرید و پاها را دراز کنید.

برای بالا رفتن از یک سطح عجله نکنید. تمرکز خود را بر روی سطح فعلی قرار دهید.

دی وی دی را به جای تلویزیون تماشا کنید. بهتر است از چیزی استفاده کنید که می توانید دوباره آن را تماشا کنید تا اطلاعاتی که ممکن است بار اول از دست داده باشید ، را به دست آورید.

تماشای تلویزیون فقط به شما این فرصت را می دهد که بار اول چیزی را به درستی بشنوید. این برای دانش آموزان سطح بالا بهتر است. این می تواند یک تمرین عالی برای صحبت با انگلیسی زبانان بومی باشد ، بنابراین مجبور نیستید از آنها بخواهید حرفشان را تکرار کنند!

کتاب های درجه بندی شده را بخوانید. این کتاب ها مخصوصی برای سطح شما نوشته شده اند. یک رمان کامل بخوانید. شما می توانید آن را انجام دهید! بعد احساس خوبی خواهید داشت.

کتاب های کودکان واژه های ساده تری دارند و گزینه خوبی برای کتاب های درجه بندی شده هستند.

روزنامه ها مکان خوبی برای یافتن ساختارهای مجهول هستند. مقاله ای را بخوانید و ببینید آیا می توانید جملات مجهول را پیدا کنید.

ابتدا معنای کلی را بخوانید. نگران درک هر کلمه نباشید ، سپس برگردید و کلمات جدید را جستجو کنید.

برای کلمه ای که در یک جمله نمی فهمید ، به کلمات دیگر اطراف آن نگاه کنید. آنها به شما یک نکته می دهند. سعی کنید معنی را از متن حدس بزنید.

کلمات ریشه را بیاموزید. آنها به شما کمک می کنند معنی کلمات را حدس بزنید. وقتی کلمه جدیدی یاد گرفتید ، به همه اشکال دیگر آن فکر کنید: (صفت) ، (اسم) ، (قید).

پیشوندها و پسوندها را بیاموزید ، این به شما کمک می کند معنی کلمات را بفهمید و واژگان خود را بسازید.

انگلیسی برخلاف ژاپنی یا فرانسوی از استرس کلمه استفاده می کند. برای کلمات جدید ، هجاها را بشمارید و محل استرس را پیدا کنید. فقط یک استرس در هر کلمه و همیشه روی یک مصوت.

هر زمان که می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید. به همین سادگی!

از زبان خود به انگلیسی ترجمه نکنید. به انگلیسی فکر کنید تا تسلط شما را بهبود بخشد. با خودت صحبت کن ... اما نه در اتوبوس در غیر این صورت مردم فکر می کنند دیوانه شده ای!

شما نمی توانید از یک کتاب انگلیسی یاد بگیرید. مانند رانندگی با ماشین ، فقط می توانید از طریق انجام آن یاد بگیرید.

طبیعی ترین راه برای یادگیری گرامر صحبت کردن است.

یک دفتر خاطرات یا روزنامه انگلیسی را نگه دارید. با نوشتن چند جمله در روز شروع کنید و سپس عادت کنید بیشتر بنویسید.

چرا یک وبلاگ آنلاین راه اندازی نمی کنید و نوشته های خود را با جهان به اشتراک نمی گذارید؟

برای تبدیل شدن به یک نویسنده بهتر ، همانند بسیاری از ایده ها و افکار روی کاغذ ، بدون نگرانی در مورد گرامر یا املا ، فکر بکر کنید. سپس به ساختار فکر کنید. پس از آن ، قطعه خود را با استفاده از گرامر و املای خوب بنویسید. سرانجام ، آن را بخوانید یا آن را به شخص دیگری بدهید تا اشتباهات را بررسی کند.

به علائم نگارشی خود توجه داشته باشید ، زیرا این می تواند مطلبی که می خواهید بگویید را کاملا تغییر دهد. تفاوت معنای این دو جمله را بررسی کنید: "یک زن بدون مردش هیچ چیز نیست" و "یک زن: بدون او ، مرد هیچ چیز نیست".

از ته دل بخوان! صدای زیبای خود را به جهانیان نشان دهید! آهنگهای انگلیسی یاد بگیرید و همراه با آنها آواز بخوانید تا روان بودن و لحن را بهبود ببخشید.

 از چت روم ها ، انجمن ها و سایت های اجتماعی استفاده کنید. اگر نمی توانید با کسی به انگلیسی صحبت کنید ، این بهترین چیز بعدی است.

بر روی سی دی انگلیسی تمرکز کنید. به چند جمله گوش دهید و سپس شنیده ها را تکرار کنید. روی ریتم و لحن صدا تمرکز کنید.

رادیوی انگلیسی را در خانه خود داشته باشید. حتی اگر به طور فعال به آن گوش ندهید ، باز هم گوش های خود را آموزش خواهید داد.

 سی دی آینه ای. با صدای بلند همراه با سی دی بخوانید. باز هم ، این برای لحن ، تلفظ و ریتم عالی است.

دیکته. به یک سی دی یا دوست گوش دهید و آنچه را می شنوید بنویسید.

هیچ کس دوست ندارد صدای خودش را بشنود ، اما شجاع باشید و آن را امتحان کنید! صدای خود را ضبط کنید و به تلفظ و لحن خود گوش دهید. این به شما کمک می کند تا مناطق مشکل خود را شناسایی کنید.

از معلم مفید خود بپرسید که آیا می توانید درس او را ضبط کنید. این یک روش عالی برای مرور است. شما همچنین می توانید به معلمان خود گوش دهید که با سرعت و لحن صحبت می کنند.

از فرهنگ لغت انگلیسی / انگلیسی استفاده کنید زیرا به شما کمک می کند تا به انگلیسی فکر کنید و ترجمه نکنید.

اگر فرهنگ لغت انگلیسی / انگلیسی ترسناک به نظر می رسد ، دیکشنری های زبان آموزان برای دانشجویان انگلیسی سطح شما وجود دارد.

خیلی به فرهنگ لغت خود متکی نباشید. فرهنگ لغت شما باید یک کمک باشد ، نه معلم اصلی شما. سعی کنید معنی کلمات را حدس بزنید تا اینکه مستقیماً سراغ فرهنگ لغت خود بروید.

تسلیم نشو! مثبت بمان! بعضی اوقات احساس خواهید کرد که به اندازه کافی سریع یاد نمی گیرید. همه اینطور احساس می کنند ، نگران آن نباشید. در پایان به آن خواهید رسید.

لذت ببرید. وقتی سرگرم می شویم بیشتر می آموزیم!

اگر هنگام صحبت عصبی هستید ، قبل از اینکه چیزی بگویید ، دو نفس عمیق بکشید. وقتی احساس آرامش می کنید بهتر صحبت خواهید کرد.

با بازگشت به کتابهای درسی و سی دی هایی که در گذشته استفاده می کردید انگیزه خود را حفظ کنید. تعجب خواهید کرد که اکنون چقدر آسان به نظر می رسند! تبریک می گویم ، سطح شما دارد بهتر می شود!

شما هرگز برای شروع یادگیری انگلیسی خیلی جوان یا پیر نیستید. برای یاد نگرفتن بهانه نگیرید. منتظر چی هستی؟

به تأخیر انداختن می تواند مانع موفقیت شما شود. برای جلوگیری از تأخیر ، مهم است که شما درک کنید که آیا تعلل شما برای جلوگیری از مطالعه است ، یا این عادت بد شماست.

اگر هنوز به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید ، به این دلیل نیست که در زبان بد هستید ، به این دلیل است که هنوز روش ویژه یادگیری خود را پیدا نکرده اید.

از منابعی که با سطح شما مطابقت دارند استفاده کنید. از متن ها / تمرین های گوش دادن که خیلی سخت یا خیلی آسان هستند استفاده نکنید. از موادی استفاده کنید که شما را به چالش می کشد اما شما را ناامید نمی کند.

نگران ساختن کامل لهجه خود نباشید. بخش مهمی از هویت فرهنگی شما برای حفظ لهجه است. انگلیسی زبانان بومی از شنیدن انگلیسی صحبت شده با لهجه لذت می برند.

انگلیسی انواع مختلفی دارد: انگلیسی ، آمریکایی ، آفریقای جنوبی و غیره. هیچ یک از اینها اشتباه نیستند یا به آن اهمیت نیستند. انگلیسی انگلیسی است.

درعوض ، از تفاوت در انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی مطلع باشید و از کلمات خود استفاده کنید.

کارت های نشانه را به همراه داشته باشید. اینها کارت های کوچکی هستند که می توانید روی آنها کلمات جدید بنویسید. هر زمان که یک دقیقه آزاد بودید می توانید آنها را بیرون آورده و نگاه کنید.

از یادداشت های بعد از آن استفاده کنید و آنها را در اطراف خانه خود بچسبانید. می توانید از آنها برای برچسب زدن به چیزها استفاده کنید. یکی را به سگ خانگی خود بچسبان!

نمی توانید فعل های دو کلمه ای را نادیده بگیرید ، صدها مورد از آنها در انگلیسی وجود دارد و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. هرچه بیشتر روی معنی آنها تمرکز کنید ، قادر خواهید بود معنای جدید را حدس بزنید. شما شروع به شناسایی الگوهای آنها خواهید کرد.

از شهود خود استفاده کنید. دل به دریا بزنید، تعجب خواهید کرد که چقدر اولین حدس شما حدس درست است. همانطور که قبلاً گفتیم ، اعتماد به نفس داشته باشید.

افکار خود را جمع کنید. یک ثانیه وقت بگذارید و به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید. شما گرامر را می دانید ، اما شاید هنگام صحبت درست از آن استفاده نکنید.

با افراد جدید آشنا شوید. سعی کنید با انگلیسی زبانان در شهر خود قاطی شوید. می توانید به یک باشگاه یا به بارهایی بروید که خارجی ها در آن جا هستند. یک نوشیدنی بخر ، آنها این را دوست دارند!

فردی باشید که مکالمات را به انگلیسی آغاز می کند. سعی کنید مکالمات را به حرکت در آورید و از کلمات گوش دادن استفاده کنید ("واقعاً؟" / "ادامه دهید" / "بعد چه اتفاقی افتاد؟") منتظر نمانید تا دیگران با شما صحبت کنند. وارد عمل شوید!

مناظره. درباره موضوعات در یک گروه بحث کنید. هر شخص باید دیدگاهی را انتخاب کند (حتی اگر با آن موافق نیستید) و در گروه بحث کند. حتماً نظر خود را بیان کنید. گوش دادن به صورت فعال را بیاموزید.

گوش دادن فعال به شما در کلاس کمک می کند و به شما کمک می کند تا از جلسات مطالعه گروهی بهره بیشتری ببرید و به آنها کمک کنید. روی شخصی که صحبت می کند تمرکز کنید. گوش و چشم خود را روی گوینده متمرکز کنید.

فقط یادگیری کلمات انگلیسی کافی نیست. شما می توانید به یک طوطی کلمات انگلیسی یاد دهید اما این بدان معنا نیست که می تواند انگلیسی صحبت کند! شما هنوز هم باید درک درستی از گرامر داشته باشید.

انگلیسی زبانها از زمان فعل استفاده می کنند تا درباره زمان بندی اقدامات صحبت کنند. ممکن است عبارات یکسانی را به زبان خودتان نداشته باشید. مهم است که شما این زمان ها و زمان استفاده از آنها را بدانید.

انگلیسی افعال بی قاعده زیادی دارد. باید خودتان روی آنها تمرین کنید.

ادامه بده! اگر از صحبت در انگلیسی کمی وقفه ایجاد کنید ، متوجه می شوید که سطح شما کاهش می یابد و تمام زحمات شما به هدر رفته است.

با نمره بد آزمون تسلیم نشوید. بعضی اوقات دانش آموزان توانایی قبولی در یک آزمون انگلیسی را دارند ، اما نمی توانند با انگلیسی زبانان به خوبی ارتباط برقرار کنند. اگر می توانید آزادانه به انگلیسی صحبت کنید ، باید به خود افتخار کنید.

به یاد داشته باشید تا زمانی که تلاش خود را کرده اید ، موفق بوده اید!

انگلیسی را با یک دوست یاد بگیرید. شما کسی خواهید داشت که می توانید با او تمرین کنید و می توانید به یکدیگر انگیزه مطالعه دهید.

به یاد داشته باشید ، نحوه نوشتن انگلیسی یکسان با تلفظ آن نیست. خود را با الفبای آوایی آشنا کنید. به شما در تلفظ صحیح کلمات در فرهنگ لغت کمک می کند.

به صدای شووا عادت کنید - یک صدای خنثی بدون استرس و بدون لحن. شووا رایج ترین صدای مصوت در انگلیسی است.

بخاطر داشته باشید که وقتی سطح ما بالا می رود مدت زمان بیشتری طول می کشد تا بهبود یابد. معمولاً سریعترین پیشرفت زمانی است که مبتدی هستیم. فکر نکنید که ناگهان دیگر نمی آموزید ، این فقط پیشرفت کمتری است.

مطمئن شوید که انگلیسی شما با این مناسبت مطابقت دارد. استفاده از زبان عامیانه با دوستان بسیار خوب است اما در یک جلسه کاری نه. تصمیم بگیرید در چه شرایطی استفاده از کلمات و عباراتی که آموخته اید مناسب است.

کتاب درسی انگلیسی اغلب با نحوه صحبت معمولی ما متفاوت است. برای یادگیری عامیانه ها فیلم تماشا کنید.

حفظ اصطلاحات ممکن است دشوار باشد ، اما استفاده از آنها سرگرم کننده است و زبان انگلیسی شما را رنگارنگ تر می کند.

هنگام مکالمه معمولاً کلمات را بهم پیوند می دهیم تا دو کلمه مانند یک صدا باشند. به زبان ساده ، کلماتی را که با صدای صامت ختم می شوند به کلماتی که با صدای مصوت شروع می شوند پیوند می دهیم. کلماتی را که با صدای مصوت ختم می شوند به کلماتی که با صدای مصوت شروع می شوند پیوند می دهیم. برای بهبود گوش دادن و تلفظ ، این موارد را تمرین کنید.

از اینترنت استفاده کنید. پر از منابع برای کمک به شما در یادگیری است.

به نقاط قوت و ضعف خود فکر کنید. بنویسید کدام مناطق را می خواهید بهبود ببخشید و در بهبود آنها کار کنید. البته ، نقاط قوت خود را نادیده نگیرید. به خودتان تبریک بگویید که چقدر خوب کار کرده اید!

از اشتباهات خود درس بگیرید. احتمالاً شما مرتباً همان اشتباهات گرامری را مرتکب می شوید. از نتایج آزمونهای انگلیسی به عنوان ابزار مطالعه استفاده کنید. اشتباهات خود را پشت سر بگذارید و یکی دو مورد را انتخاب کنید که می خواهید روی آنها تمرکز کنید. برای بررسی قوانین از کتاب دستور زبان مورد علاقه خود استفاده کنید.

از حروف تعریف صحیح استفاده کنید.

برای تسلط ، آموزش تصویر را امتحان کنید. قبل از رفتن به آن رستوران ، به آنچه که پیشخدمت به شما می گوید ، فکر کنید. فکر کنید که قرار است از چه عباراتی استفاده کنید.

بسیاری از ارتباطات از طریق زبان بدن و ژست حاصل می شود. اینها می توانند بین فرهنگها و کشورها متفاوت باشند.

ساده ترین روش - خواب است! شما بعد از یک خواب خوب شب بیشتر خواهید آموخت. شما می توانید تمرکز بیشتری داشته باشید.

 

یک دوره انگلیسی را در یک کشور انگلیسی زبان بگذرانید.

اگر در خارج از کشور تحصیل می کنید ، نه تنها با افراد کشور خود بلکه با افراد دیگر کشورها قاطی شوید. برای شما ایده خوبی نیست که در یک خانه مشترک با مردم کشور خود زندگی کنید. با گذراندن وقت با ملیت های دیگر از یک تجربه فرهنگی بیشتر لذت ببرید.

آیا به کار یا کارورزی در خارج از کشور فکر کرده اید؟

خود را به یک معلم واجد شرایط بسپارید. چه کسی می خواهد چیزهای اشتباه یاد بگیرد؟

هیچ کس نمی تواند تمام زبان انگلیسی را یاد بگیرد. نیازی به نگرانی در مورد تلاش نیست. یک میانبر مفید برای یادگیری این است که در انگلیسی کلمات زیادی داریم که تلفظ آنها یکسان است ، اما املا و معنای متفاوت دارند. ممکن است ساختن واژگان با دانستن معانی مختلف آسان تر باشد.

هنگامی که سطح پایه ای از زبان انگلیسی را پیدا کردید ، روش های مختلفی که می توانید همان حرف را بزنید کشف کنید.

این زبان انگلیسی شما را برای شنونده جذاب تر می کند و نباید برای شما خیلی سخت باشد زیرا از قبل اصول آن را می دانید. به عنوان مثال ، با چند روش می توانیم ، "خداحافظ" ‘به انگلیسی بگوییم؟

وقتی در دوره انگلیسی خود هستید ، برای کلاس خود آماده باشید. تکالیف خود را هر چه زودتر انجام دهید و به موقع تحویل دهید. یادداشت ها و آخرین درس خود را چند دقیقه قبل از کلاس مرور کنید. با این کار حافظه شما تازه می شود و برای درس گرم می شوید.

در کلاس حواس پرت نشوید. روی درس تمرکز کنید ، به بیرون از پنجره خیره نشوید. دیر نکنید ، چند دقیقه قبل از شروع درس وارد شوید. کنار افرادی که با شما انگلیسی صحبت نمی کنند ننشینید. تلفن خود را خاموش کنید. منظم باشید ، یادتان باشد که کتاب درسی ، دفتر و خودکار خود را بردارید.

مکانی راحت و آرام را برای مطالعه با آرامش پیدا کنید. شما به جایی نیاز دارید که بتوانید 100٪ تمرکز کنید.

نویسنده :مهندس مسعود نیسانی

سطح پیشرفته

هنگامی که شما به سطح پیشرفته زبان انگلیسی رسیدید بدان معنی است که با زمانهای افعال در زبان انگلیسی ، لغات مختلف آشنا هستید.

سطح متوسط

پس از پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود جملات و عبارات معمول و پرکاربرد درباره مسائل شخصی، خانواده، خرید، اشتغال و ... را درک کند.

سطح مبتدی

افرادی که در این سطح هستند می‌توانند عبارات روزمره‌ی پر کاربرد و کاملاً ابتدایی را درک کنند. همچنین می‌توانند خود را به صورت ساده معرفی کنند.

سطح پایه

هدف اصلی این دوره ترغیب زبان‌آموزانی است که به تازگی وارد حیطه یادگیری زبان شده‌اند تا در مسیر خود ثابت قدم حرکت کنند.

Tmlan آموزش زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته

تماس با ما

شماره تماس با ما:

09107199208

09104883831

ثبت نام

Template Design:Dima Group