تلفن تماس :09104883831- 09107199208

ایمیل : info@tmlan.ir

اپلیکیشن  (زبان مادر)  tmlan  یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس است و با استفاده از آن به خاطر سپردن کلمات زبان انگلیسی و نیز یادگیری مکالمات زبان انگلیسی برایتان لذت ‌بخش خواهد بود. برخلاف دیگر اپلکیشن‌ها این نرم‌افزار از روش یادگیری طبیعی استفاده می‌کند، تا به‌مرور زمان فرهنگ و زبان انگلیسی را بیاموزید و به‌زودی انگلیسی را در سطح کاربردیِ عالی خواهید آموخت. این اپلیکیشن مکالمات آموزش انگلیسی را از منابع مختلفی که انگلیسی ‌زبانان روزانه با آنها سروکار دارند، جمع‌آوری کرده است. این اپلیکیشن یک راه بسیار کارآمد و سرگرم ‌کننده برای یادگیری لغات و مکالمات زبان انگلیسی است. فرقی نمی‌کند مبتدی هستید یا متبحر، اگر قصد یادگیری کلمات انگلیسی بیشتری را دارید، این اپلیکیشن یادگیری زبان را از دست ندهید.

 

اپلیکیشن یادگیری زبان   tmlanبخش‌های کاملا متفاوتی برای یادگیری زبان جدید دارد. اگر قبل ‌تر زبان خارجی دیگری را فرا گرفته باشید با CEFR آشنا خواهید بود، مخفف عبارت مرجع چارچوب معمول اروپایی (Common European Framework of Reference) برای زبان‌ها است که میزان مهارت شما در یک زبان را اندازه ‌گیری می‌کند که از A1 برای مبتدی تا C2 برای زبان مادری، رتبه ‌بندی می‌شود. در این اپلیکیشن یادگیری زبان در هر سطحی، شما دوره‌های مختلف با کاربردهای متنوع را خواهید دید. برای مثال در دوره‌ی انگلیسی تجاری، زبان انگلیسی که در ارائه‌ی مطالب و زندگی روزمره و مهارت‌های مصاحبه‌ ای را خواهید آموخت. همان‌طور که خواهید دید   tmlanبسیار طراحی با نظم و منظمی دارد، همچنین هر درس بسیار جامع و کامل خواهد بود.

اگر می‌خواهید که زبان انگلیسی به شیوه‌ای جزئی ‌بینانه فرا بگیرید، tmlan یکی از بهترین اپلیکشن‌های یادگیری زبان است که به شما در تمام سطوح یادگیری زبان کمک خواهد کرد.

اگر به صحبت‌کردن با افراد انگلیسی زبان علاقه‌ مند هستید و می‌خواهید مهارت گفتاری خود را بهبود ببخشید، اپلیکیشن tmlan یکی از بهترین‌هاست.

tmlan برای یادگیری سریع زبان انگلیسی طراحی شده است. به این صورت که اگر تا به ‌حال با زبان انگلیسی آشنایی نداشته‌ اید با روزانه ۲۰ دقیقه استفاده از این اپلیکیشن شروع به صحبت‌ کردن به زبان انگلیسی خواهید کرد. این اپلیکیشن یادگیری زبان یکی از مؤثرترین راه‌هاست. این یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان درحال حاضر است که برای مبتدیان به شدت توصیه می‌شود.

با نرم‌افزار tmlan می‌توانید زبان‌های مختلفی مانند فرانسوی، چینی، روسی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی و زبان‌های دیگری که قرار است در آینده به آن اضافه شوند بیاموزید، تمامی پکیج های قرار داده در این اپلیکیشن با تلفظ و ترجمه فارسی می باشد.

اگر به‌دنبال یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و ویدئو هستید. tmlan یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. چون این نرم افزار دارای پکیج های تصویری شامل مکالمات دو نفره و اخبار و انیمیشن مخصوص بچه ها و واژگان 504 با دو زیرنویس فارسی و انگلیسی می باشد.

اگر برای آزمون های مختلف دارید آماده می شوید این اپلیکیشن همچنین دارای پکیج های تست واژگان و گرامر و درک مطلب و کلوز تست به صورت کاملا سطح بندی شده از پایه تا پیشرفته همراه با جواب می باشد.

 

اگر به‌ دنبال راه‌هایی مؤثر برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل هستید، استفاده از این اپلیکیشن‌ را به شما توصیه می‌کنیم. این برنامه برای تمامی افراد از پایه تا پیشرفته طراحی شده است.

 

 

 

 

 

سطح پیشرفته

هنگامی که شما به سطح پیشرفته زبان انگلیسی رسیدید بدان معنی است که با زمانهای افعال در زبان انگلیسی ، لغات مختلف آشنا هستید.

سطح متوسط

پس از پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود جملات و عبارات معمول و پرکاربرد درباره مسائل شخصی، خانواده، خرید، اشتغال و ... را درک کند.

سطح مبتدی

افرادی که در این سطح هستند می‌توانند عبارات روزمره‌ی پر کاربرد و کاملاً ابتدایی را درک کنند. همچنین می‌توانند خود را به صورت ساده معرفی کنند.

سطح پایه

هدف اصلی این دوره ترغیب زبان‌آموزانی است که به تازگی وارد حیطه یادگیری زبان شده‌اند تا در مسیر خود ثابت قدم حرکت کنند.

Tmlan آموزش زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته

تماس با ما

شماره تماس با ما:

09107199208

09104883831

ثبت نام

Template Design:Dima Group